28.04.2024r.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha. Niech ten szczególny czas, spędzony w gronie najbliższych, da Wam siłę do pokonywania nowych wyzwań.
09.02.2024r.

Feryjne zajęcia otwarte

Jak co roku – zapraszamy na otwarte, bezpłatne zajęcia terapeutyczne w okresie ferii zimowych. Tym razem szczególnie gorąco zapraszamy seniorów do udziału w zajęciach terapii funkcji poznawczych. Żywimy nadzieję, że i w tym roku będziemy mieli przyjemność gościć u siebie wiele nowych osób. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu drogą mailową lub telefonicznie. Dla naszych uczestników nie wyjeżdżających na ferie zimowe grafik pozostaje niezmieniony.
22.12.2023r.

Radosnych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia szczęścia i radości, mądrości w podejmowaniu właściwych decyzji oraz siły do pokonywania wszelkich trudności.
03.10.2023r.

Brak wolnych terminów

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że aktualnie cały grafik został zapełniony i nie mamy możliwości przyjąć więcej osób. Najprawdopodobniej po feriach zimowych pojawi się kilka wolnych miejsc, więc prosimy o kontakt na początku drugiego semestru.
28.06.2023r.

Koniec roku szkolnego

Jako, że rok szkolny dobiegł końca i rozpoczynają się wakacje – życzymy wszystkim udanego wypoczynku i wspaniałych, wakacyjnych przygód. Przypominamy, że w okresie wakacji obowiązuje nowy grafik, więc tych, którzy nie planują wakacyjnych eskapad zapraszamy do rezerwowania nowych terminów.
01.06.2023r.

Dzień dziecka

Wszystkim dzieciom, tym młodszym i tym starszym, składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta! W tym tygodniu czekają na Was wyjątkowe prezenty podczas zajęć, ale jako że to niespodzianki…. pssst :-)
14.04.2023r.

Wesołego Alleluja!

Życzymy wszystkim naszym uczestnikom oraz ich najbliższym radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech odpoczynek w gronie najbliższych da Wam nową siłę do pokonywania własnych barier i ciągłego doskonalenia swoich zdolności.
26.01.2023r.

Ferie zimowe

W okresie ferii zimowych zapraszamy na bezpłatne, otwarte zajęcia dla wszystkich osób, zainteresowanych naszą ofertą terapii pedagogicznej oraz terapii funkcji poznawczych. Prosimy o telefoniczne rezerwowanie terminów. Naszych stałych uczestników, którzy nie wyjeżdżają na ferie, zapraszamy według normalnego grafiku.
23.12.2022r.

Święta tuż tuż!

Wszystkim, młodszym i starszym, uczestnikom naszych zajęć terapeutycznych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz licznych sukcesów w nadchodzącym roku 2022!
02.09.2022r.

Nowy grafik od września!

Przypominamy, że od września przestaje obowiązywać wakacyjny grafik zajęć terapeutycznych. Prosimy o osobiste lub telefoniczne ustalanie nowych terminów. Życzymy licznych sukcesów w nowym roku szkolnym.
28.08.2021r.

Mamy możliwość dojazdu do Pacjenta!

Poszerzenie zaplecza sprzętowego oraz dostęp do nowych narzędzi i programów terapeutycznych dały nam możliwość dojazdu do Pacjenta w określonych przypadkach. W przypadku zainteresowania taką formą terapii – bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
04.05.2021r.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Mamy nadzieję, że za pośrednictwem naszej nowej strony internetowej uda się nam zainteresować Państwa naszą ofertą terapeutyczną. Znajdziecie tu Państwo dokładne informacje na temat naszej działalności i sposobu organizacji zajęć terapeutycznych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!