image
Gabinet terapeutyczny

Terapeutica

Terapeutica to gabinet terapeutyczny specjalizujący się w terapii pedagogicznej, tutoringu, terapii funkcji poznawczych oraz neurorehabilitacji. Działamy w ramach Centrum Terapeutycznego w Mogilanach, zrzeszającego pedagogów, psychologów, logopedów i terapeutów. Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów zamieszkujących Kraków oraz najbliższe okolice (Skawina, Wieliczka, Myślenice).

Nasza oferta

Info box
Terapia Pedagogiczna

Tradycyjna i nowoczesna

Info box
Neurorehabilitacja

Trening Funkcji Poznawczych

Info box
Tutoring

Dydaktyczny i rozwojowy

Jedyny sposób, by poznać granice naszych możliwości to przekroczyć je, dokonując tego, co niemożliwe.

Arthur C. Clarke
image

Anna Pawska

Terapeuta pedagogiczny, certyfikowany trener funkcji poznawczych metodą RehaCom, tutor. Pasja, zaangażowanie i odpowiednie podejście do dzieci i młodzieży, przekładają się na jakość i skuteczność terapii pedagogicznej. Cierpliwość, życzliwość, wyrozumiałość i empatia, sprzyjają terapii dorosłych i seniorów. Działania terapeutyczne traktuje jak wyzwanie, dlatego stale doskonali techniki terapii, poszukuje nowych form oddziaływania terapeutycznego, łączy różne metody i narzędzia celem ciągłego podnoszenia efektywności i atrakcyjności proponowanych działań.

Prywatnie mama dwóch, wspaniałych córek oraz wielbicielka psów rasy Duży Szwajcarski Pies Pasterski, właścicielka domowej hodowli Swiss Folks.