W ramach nowoczesnej terapii pedagogicznej proponujemy cykl zajęć z wykorzystaniem technologii komputerowych i multimedialnych. Opracowane przez specjalistów z dziedziny edukacji i psychologii systemy edukacyjne, terapeutyczne gry komputerowe i programy multimedialne, pozwalają precyzyjnie ukierunkować działania terapeutyczne i zmaksymalizować ich rezultaty. Atrakcyjna, niecodzienna i urozmaicona forma nowoczesnej terapii sprawdza się doskonale u dzieci, które nie odnajdują się w warunkach tradycyjnej terapii pedagogicznej i dla których taka formuła będzie zdecydowanie skuteczniejsza.
Komputerowe i multimedialne

Narzędzia terapeutyczne

Wykorzystujemy oprogramowanie terapeutyczne uznanych producentów (m. in. Eduterapeutica, Harpo Cognitomniac, mTalent, Akademia Umysłu, Hasomed).

Korzystamy także ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych gier logicznych i edukacyjnych, tworząc bogaty zestaw narzędzi terapeutycznych umożliwiający indywidualne i precyzyjne dostosowanie terapii do bieżących potrzeb dziecka.
image
icon
icon
icon
icon
Nowoczesne metody terapii sprawdzają się też doskonale jako uzupełnienie tradycyjnych form terapeutycznych, dlatego też wykorzystujemy je w ramach naszej oferty kompleksowej terapii pedagogicznej. Połączenie wszystkich, dostępnych metod, technik i środków oddziaływania (zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych), pozwala osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne, stanowiąc jednocześnie najciekawszą, najbardziej urozmaiconą i tym samym najskuteczniejszą formę terapii pedagogicznej dla dzieci i młodzieży.
Standardowy

Przebieg terapii pedagogicznej

Pojedyncza sesja terapeutyczna trwa 50 min. Przewidywana ilość sesji w cyklu terapeutycznym ustalana jest podczas opracowywania indywidualnego planu terapii. Zajęcia odbywają się w gabinecie terapii pedagogicznej wyposażonym w nowoczesne stanowisko komputerowe oraz wszelkie, niezbędne pomoce terapeutyczne.
icon
1. Diagnoza pedagogiczna

Terapię rozpoczyna wnikliwe badanie pedagogiczne, pozwalające stworzyć indywidualny plan terapii. Badanie określa mocne i słabsze strony dziecka i prowadzi do określenia konkretnych potrzeb edukacyjnych.

icon
2. Plan terapii

Na podstawie diagnozy określane są cele działań terapeutycznych oraz formy ich realizacji. Plan terapii opiera się na wykorzystaniu precyzyjnie dobranych narzędzi terapeutycznych i uwzględnia indywidualne potrzeby dziecka.

icon
3. Cykl sesji terapeutycznych

W ramach cyklu sesji terapeutycznych realizowany jest indywidualny plan terapii, będący odpowiedzią na określone potrzeby edukacyjnych dziecka. Plan ten może być modyfikowany na bieżąco, jeśli zaistnieją ku temu określone powody.

icon
4. Analiza wyników

W trakcie cyklu sesji treningowych dokonywane są analizy i kontrole wyników, pozwalające modyfikować na bieżąco plan terapii. Na koniec cyklu, przeprowadzane są testy końcowe pozwalające określić osiągnięte rezultaty.

Ceny i pakiety terapeutyczne

Czas trwania pojedynczej sesji terapeutycznej to 50 min.
Koszt jednej sesji wynosi 90zł.
Proponujemy również atrakcyjne cenowo pakiety zajęć terapeutycznych:
85
/ sesję
Cena za pojedynczą sesję terapeutyczną w przypadku wykupienia pakietu 10 treningów.

Cena pakietu to 850 zł. Czes realizacji pakietu - około 2 miesięcy.
80
/ sesję
Cena za pojedynczą sesję terapeutyczną w przypadku wykupienia pakietu 20 treningów.

Cena pakietu to 1600 zł. Czes realizacji pakietu - semestr.
75
/ sesję
Cena za pojedynczą sesję terapeutyczną w przypadku wykupienia pakietu 40 treningów.

Cena pakietu to 3000 zł. Czes realizacji pakietu - rok szkolny.
*Zasady kożystania z pakietów znajdują się w regulaminie.