image
Gabinet terapeutyczny

Terapeutica

Terapeutica to gabinet terapeutyczny specjalizujący się w rehabilitacji oraz profilaktyce zaburzeń funkcji poznawczych oraz nowoczesnej terapii pedagogicznej z elementami tutoringu. Działamy w ramach Centrum Terapeutycznego w Mogilanach, zrzeszającego pedagogów, psychologów, logopedów i terapeutów. Nasza oferta skierowana jest do seniorów, osób dorosłych, dzieci i młodzieży, zamieszkujących południowy Kraków oraz najbliższe okolice (Skawina, Wieliczka, Myślenice, itp.). W tych też rejonach dysponujemy możliwością dojazdu do pacjenta.

Nasza oferta

Info box
Terapia i Rehabilitacja

Trening Funkcji Poznawczych

Info box
Terapia Pedagogiczna

Tradycyjna i nowoczesna

Info box
Tutoring

Dydaktyczny i rozwojowy

Jedyny sposób, by poznać granice naszych możliwości to przekroczyć je, dokonując tego, co niemożliwe.

Arthur C. Clarke
image

Anna Pawska

Certyfikowany trener funkcji poznawczych metodą RehaCom, terapeuta pedagogiczny, tutor. Pasja, zaangażowanie i odpowiednie podejście do dzieci i młodzieży, przekładają się na jakość i skuteczność terapii pedagogicznej. Cierpliwość, życzliwość, wyrozumiałość i empatia, sprzyjają terapii dorosłych i seniorów. Działania terapeutyczne traktuje jak wyzwanie, dlatego stale doskonali techniki terapii, poszukuje nowych form oddziaływania terapeutycznego, łączy różne metody i narzędzia celem ciągłego podnoszenia efektywności i atrakcyjności proponowanych działań.

Prywatnie mama dwóch, wspaniałych córek oraz wielbicielka psów rasy Duży Szwajcarski Pies Pasterski, właścicielka domowej hodowli Swiss Folks.